1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sala bankietowa jest idealna na wesela oraz bankiety. Sprawdź ofertę!

Oferujemy noclegi w Białej Rawskiej
Sprawdź ofertę!

Wynajem samochodów

Oferujemy możliwość wynajmu eksluzywnego samochodu z kierowcą!

Zorganizuj u nas uroczystość marzeń!

Ślub, bankiet lub inna uroczystość organizowana w Sali u Pudziana, z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary oraz wszystkich gości.

Powstaliśmy po to, aby zaspokajać wrażenia estetyczne naszych gości oraz ich najbardziej wymagające podniebienia.

Nasi kucharze proponują Państwu dania tradycyjnej kuchni polskiej, kuchni zagranicznej oraz szybkie potrawy dla narzekających na brak czasu - w bardzo przystępnych cenach. Wnętrze w doskonały sposób służy organizacji wyjątkowych przyjęć weselnych i okolicznościowych jak również, ze względu na swój ogromny parkiet, daje możliwość kontynuowania zabaw tanecznych do rana.

Najlepsza oferta na salę weselną!Plusy sali u Pudziana to:

  • profesjonalna i miła obsługa,
  • atrakcyjne menu,
  • sala bankietowo - restauracyjna,   
  • pokoje gościnne,
  • przestronne pomieszczenia,
  • eleganckie wykończenia,
  • 1 stolik nawet na 10 osób!
  • możliwość wynajmu luksusowego auta,

Sala u Pudziana to przestronne, oraz eleganckie miejsce. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno tradycyjnych rozwiązań i eleganckich detali połączonych z nowoczesną technologią. Nasza sala została niedawno wyremontowana i cechuje się teraz idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Duży parkiet znajdujący się na sali wraz z ogromną ilością miejsc dla gości tworzą niesamowity komfort.

p182mf1sks1pa611nb5ija7pfbi.jpgp182mf1skt1v4h7mbn0p1a0sq1ds.jpgp182mf1sl3ka117ru1sja16m0eqt1g.jpg

Niezwykłego uroku i nastroju dodają również pięknie udekorowane stoły. Sala posiada także podwyższoną scenę, która jest idealnym miejscem dla zespołu. Największym atutem Sali u Pudziana jest oprawa świetlna, która po zmroku nadaje bajecznego charakteru całej uroczystości. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala umiejętnie stworzyć perfekcyjne widowisko, które na długo pozostanie w pamięci gości.

p182mf1sl4bfvltr1bh2ata1eu31n.jpgp182mf1sku1liaj8h1bc617m21s5f10.jpgp182mf1sko1ncfbsrksl1e3qahs5.jpg

Sala u Pudziana wyposażona jest w ciekawy i atrakcyjny zestaw oświetlenia, który może być konfigurowany na życzenie naszych gości. Przykładowo, możesz wybrać kolor podświetlenia baru lub intensywność światła na sali tanecznej. Tylko w Sali u Pudziana możesz zarezerwować stolik aż na 10 osób!!! Dzięki temu możesz uporać się z problemami związanymi z umiejscowieniem gości podczas uroczystości. 

Przed budynkiem sali znajduje jest zadaszona altana dla gości, która pomieści nawet 50 osób! W przypadku sprzyjającej pogody, alatana może być idealnym miejscem do świętowania na świeżym powietrzu.

okraglak.jpgstolik10.jpg1902814_524598967659237_651017838_n.jpg

Naszą silną pozycję zawdzięczamy też wybornej kuchni. Zespół kucharzy i kelnerów dba o to, żeby goście mogli skosztować wyśmienitych dań, które rozpieszczą ich swoim smakiem.

Menu jest dostosowane do Państwa potrzeb, proponujemy do wyboru bogactwo smaków oparte przede wszystkim na recepturach tradycyjnej kuchni polskiej. Pamiętaj, że jesteśmy elastyczni pod względem wyboru przysmaków dla naszych gości.

Nasza oferta nie zawiera dodatkowych ukrytych kosztów! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Zapraszamy do powierzenia nam organizacji najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu!